HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Něco o mě ...

Jmenuji se Vladimíra Dragnea a žiji v USA, ve státě Indiana.
Studovala jsem biochemii v Praze na Karlově Univerzitě a doktorát z biochemie jsem obdržela ve
Francii na univerzitě Paris-Sud v roce 1995. K alternativní medicíně jsem se dostala díky svým vlastním zdravotním problémům, které mě dovedly k dalšímu studiu. Dálkově jsem v USA studovala přírodní medicínu a herbalistiku a získala titul doktora přírodní medicíny a certifikát v herbalistice. Nyní provozuji malý kabinet přírodní medicíny a zároveň pracuji ve výzkumu fotosyntézy na Indiana University.

Poprvé jsem knihu Energetická medicína od Donny Eden četla před více než 10 lety v angličtině a od té doby její cvičení a techniky změnily jak mé zdraví, tak můj život.
Jsem jedním z prvních lidí z České republiky, kteří s Donnou studovali a získali certifikát praktikanta energetické medicíny. V červenci 2016 jsem ukončila tzv. klinické praktikum energetické medicíny a na podzim 2017 výběrový 4. ročník, kde jsem studovala pokročilé techniky jako je základní mříž a regrese, a stala se pokročilou praktikantkou.

Jsem též oprávněnou učitelkou základů energetické medicíny, kterou mohu učit kdekoliv na světě. Jsem ráda, že mohu představit energetickou medicínu podle Donny Eden v Čechách a na Moravě, kde jsem již tři roky po sobě učila zakladní i středně pokročilé kurzy. Mým cílem je dosáhnout statusu učitele certifikačního programu, který by mi dovolil učit první rok certifikačního programu v našich zemích.

V současné době nemám a neplánuji otevřít praxi energetické medicíny v Čechách, ale v případě zájmu jsem během letních měsíců k dispozici pro omezené množství konzultací. Pokud máte zájem vědět víc, napište mi (e-mail) nebo se se mnou spojte na Facebooku.

Zde se napojíte na mou webovou stránku v angličtině, která obsahuje informace o poskytovaných službách mého kabinetu přírodní medicíny v USA.

[]