HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Vítejte na stránkách energetické medicíny podle Donny Eden!

Tato stránka obsahuje informace o energetické medicíně podle Donny Eden (nově pojmenované Metoda Eden) a o víkendových kurzech, které vyučujeme v Čechách a na Moravě od roku 2016. V současné době jsou k dispozici úvodní víkendové kurzy pro zájemce o energetickou medicínu v letních měsících.

Pracujeme též na krátkých video klipech, které budou postupně představovat některá základní cvičení energetické medicíny. Takto doufáme probudit zájem i u české veřejnosti o tuto účinnou a rychle se rozvíjející metodu.

Gratulujeme prvním absolventům Level 1: Fundamentals v České republice! Fundamentals je první rok certifikačního programu Donny Eden, který právě proběhl v Praze a který dokončilo pět absolventů z ČR a tři zahraniční. Pro plnou certifikaci je nutno absolvovat ještě druhý ročník, nicméně již po prvním roce jsou absolventi schopni poskytovat základní sezení a konzultace a pracovat se sedmi energetickými systémy (z devíti). Někteří z absolventů již mají zájem pracovat s lidmi (a mnozí z nich používají i další terapie), tak budeme postupně přidávat jejich kontaktní informace pod rubriku Kontakt. Doufáme, že jejich seznam jen poroste!

Informace o energetické medicíně a Donně Eden

Paní Donna Eden je vyhledávanou lektorkou a učitelkou energetické medicíny v mnoha zemích.
Učila už přes 100 000 lidí po celém světě, jak jednoduchými cvičeními pracovat s energií těla k
vylepšení zdraví, vitality a radostnější mysli. Její techniky jsou někdy zdánlivě jednoduché,
přesto je její systém velice komplexní, neboť propojuje 9 různých energetických systémů. Některé z těchto energetických systémů jsou dobře známé (meridiány, aura, čakry), a některé méně známé (5 rytmů, elektřina, základní mřížka, zářivé obvody, atd). Donna se narodila se schopností vidět energii a protože se sama potýkala s vážnými zdravotními problémy, časem vyvinula svůj vlastní systém, který jí pomohl její problémy překonat. Nyní je Donně 80 let a stále učí svou techniku po celém světě.

Donna Eden je autorkou několika knih, z nichž dvě knihy, Energetická medicína a Energetická medicína pro ženy, vyšly i v češtině (k dostání ve vydavatelství ANAG). Vřele všem její knihy doporučuji, jsou velice dobře napsané a určitě vás zaujmou natolik, že budete chtít vědět více.

Zde je odkaz na oficiální stánku Donny Eden, která poskytuje informace (v angličtině) o aktuálních událostech, přednáškách, kursech, a zároveň obsahuje seznam všech certifikovaných praktikantů její metody z celého světa.
Grafický motiv této stránky byl převzán z obalu knihy:
"Energies of Love: Invisible Keys to a Fulfilling Partnership", jejíž autory
jsou Donna Eden and Dr. David Feinstein, publikované nakladatelstvím Tarcher
Perigee v roce 2014

[]