HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2024

Letošní víkendový (základní a praktický) kurz se uskuteční v Brně 22.-23. 6. 2024. Je to oficiální kurz Donny Eden (Introduction to Energy Medicine Part 1 and Part 2) přeložený celý do češtiny, včetně manuálu. Více informací na připojeném letáčku.
Přidejte se k nám a naučte se pracovat s vašimi základními energiemi a také, jak můžete pomoci druhým.Pro účast na praktickém kurzu je potřeba absolvovat nejprve kurz základní. Pokud jste se již kurzů zúčastnili v minulosti, můžete si je zopakovat za poloviční cenu. Kontaktujte mě a já vám dám instrukce, jak postupovat.

Registrace na víkendový kurz ZDE

Platba probíhá přes registrační portál Innersource v USA, kde můžete platit kartou a cena je uvedena v dolarech.

Podmínky: Pokud musíte účast na kurzu zrušit, dostanete peníze zpět, pokud kurz zrušíte alespoň týden, čili 7 dní, před kurzem. Registrační systém si počítá nevratný administrativní poplatek 5 dolarů, který bude odečten od celkové částky při vrácení peněz. Pokud účast zrušíte méně než týden předem, dostanete zpět polovinu (mínus poplatek). Méně než tři dny před kurzem se platba nevrací.


================================================================================================================

Level 1: Fundamentals

Level 1: Fundamentals, první rok certifikačního programu, proběhl vůbec poprvé v Praze v roce 2022-23. Zde je naše společné foto z prvního kurzu Fundamentals na jaře 2022.Další cyklus Fundamentals právě probíhá v Praze opět v Toulcově dvoře! Fundamentals sestává ze 4 kurzů, každý z nich trvá 4 dny. Naučíte se do detailu pracovat se sedmi energetickými systémy (meridiány, čakry, aura, Trojitý zářič, Elektřina, Zářivé obvody, Keltská vazba), jak je energeticky otestovat, jak vyrovnat a jak zjistit, co vy nebo vaši blízcí zrovna potřebují. Po každém kurzu absolvujete písemnou (s otevřenou knihou) a praktickou zkoušku a poskytnete záznamy o třech sezeních, kde si budete procvičovat materiál každého kurzu. Po absolvování Fundamentals kurzů budete již moci poskytovat základní sezení nebo integrovat techniky do vaší stávající praxe, pokud již poskytujete další terapie.

Kurzy jsou česky a je nutno je absolvovat všechny jeden po druhém, neboť na sebe navazují. Zde jsou termíny:

1. kurz 11.-14. 4. 2024
2. kurz 27.-30. 6. 2024
3. kurz 12.-15. 9. 2024
4. kurz 5.-8. 12. 2024

Level 2 Certification Traning je pak k dispozici v USA a v západní Evropě. Po absolvování Level 2 a složení závěrečné certifikační zkoušky se člověk stane certifikovaným praktikantem energetické medicíny a může být uveden na seznamu certifikovaných praktikantů na webových stránkách Donny Eden.

=====================================================================================================================

Dona Eden a její organizace Innersource má k dispozici několik kurzů online (v angličtině). Klikněte na kterýkoli z odkazů níže, pokud chcete více informací nebo se zaregistrovat:

Simple Techniques 60-ti minutový kurz zdarma

The Essentials of Energy Medicine 12-ti týdenní kurz online

Becoming Radiant 7-týdenní kurz online

Pokud byste rádi dostávali elektronické novinky přímo od Donny Eden, zapište se do její e-mailové databáze ZDE

Becoming Radiant

======================================================================================================================

V minulých letech proběhly základní kurzy v Praze, v Olomouci, Hradci Králové, Frýdlantu nad Ostravicí a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice.

Zde je ukázka, jak hodnotí náš základní kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutkaA zde je několik fotografií ze základních kurzů.

Hraded Králové - srpen 2021:Fotografie z kurzu v Ostravě-Porubě (22.-23. 8. 2020):PRAHA 2018


Horní HolčoviceOlomouc 2018Základní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií z vůbec prvního základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]