HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2019


Tento rok už kurzy energetické medicíny proběhly a o dalších kurzech budeme informovat na této stránce začátkem příštího roku.
 


Zde je ukázka, jak hodnotí náš kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutka


Program kurzů na léto 2019

Hradec Králové
  • 22.6. 2019: Základní kurz (EM101)
  • 23.6. 2019: Praktický kurz energetické medicíny (EM102)
Ostrava
  • 29. 6. 2019 Základní kurz (EM101)
  • 30. 6. 2019 Kurz hormonální rovnováhyVíce detailů naleznete na přiložených letácích.
Minulý rok (2018) se kurzy uskutečnily v Praze, v Olomouci, a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice. Zde je opět několik fotografií z kurzů.

PRAHA


Horní HolčoviceOlomoucZákladní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií ze základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]