HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2023

Letošní základní kurz se již uskutečnil a hned dáme vědět, až budeme mít termín na příští rok.


========================================================

Level 1: Fundamentals

Level 1: Fundamentals, první rok certifikačního programu, právě proběhl vůbec poprvé v Praze. Osm nadaných žen úspěšně složilo všechny praktické a písemné zkoušky (a je jich dost!) a jsou připraveny šířit energetickou medicínu po celé Evropě. Pět z nich je z ČR, jedna z Itálie, jedna z Německa a jedna až z Rumunska! Zde je naše společné foto z posledního kurzu Fundamentals v únoru 2023. Velké díky také mé asistentce Stáni až z dalekého Oregonu!
Další cyklus Fundamentals se uskuteční v Praze opět v Toulcově dvoře už příští rok, 2024! Fundamentals sestává ze 4 kurzů, každý z nich trvá 4 dny. Kurzy budou česky, ale alespoň částečná znalost angličtiny bude nutná díky rozsáhlým anglickým materiálům, videím a studentské online platformě. Kurzy je nutno absolvovat všechny jeden po druhém, neboť na sebe navazují. Zde jsou termíny:

1. kurz 11.-14. 4. 2024
2. kurz 27.-30. 6. 2024
3. kurz 12.-15. 9. 2024
4. kurz 5.-8. 12. 2024

Registrace je již k dispozici. Více detailů ke kurzu v tomto registračním formuláři.

Registrace k 1. kurzu Fundamentals 2024 v Praze ZDE!Level 2 Certification Traning je pak k dispozici v USA a v západní Evropě. Po absolvování Level 2 a složení závěrečné certifikační zkoušky se člověk stane certifikovaným praktikantem energetické medicíny a může být uveden na seznamu certifikovaných praktikantů na webových stránkách Donny Eden.

=====================================================================================================================

Dona Eden a její organizace Innersource má k dispozici několik kurzů online (v angličtině). Klikněte na kterýkoli z odkazů níže, pokud chcete více informací nebo se zaregistrovat:

Simple Techniques 60-ti minutový kurz zdarma

The Essentials of Energy Medicine 12-ti týdenní kurz online

Becoming Radiant 7-týdenní kurz online

Pokud byste rádi dostávali elektronické novinky přímo od Donny Eden, zapište se do její e-mailové databáze ZDE

Becoming Radiant

======================================================================================================================

V minulých letech proběhly základní kurzy v Praze, v Olomouci, Hradci Králové, Frýdlantu nad Ostravicí a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice.

Zde je ukázka, jak hodnotí náš základní kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutkaA zde je několik fotografií ze základních kurzů.

Hraded Králové - srpen 2021:Fotografie z kurzu v Ostravě-Porubě (22.-23. 8. 2020):PRAHA 2018


Horní HolčoviceOlomouc 2018Základní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií z vůbec prvního základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]