HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2023

Jsme velice rádi, že se nám podařilo zajistit prostory pro základní a praktický kurz na rok 2023! Kurzy budou letos v Praze v Toulcově dvoře (Praha-10-Hostivař). Zde jsou termíny:

Základní kurz: 19. 8. 2023 - 9-16:30h
Praktický kurz: 20. 8. 2023 - 9-16:30h

Více informací na tomto letáčku:Registrace je k dispozici zde. Kurz je již ze 3/4 naplněn, proto neváhejte!

Registrace

Pokud jste se zúčastnili těchto kurzů v minulých letech, můžete si je zopakovat za poloviční cenu. Stačí mi napsat a dostanete instrukce, jak se můžete zaregistrovat.

UBYTOVÁNÍ: Toulcův dvůr poskytuje jednoduché a levné ubytování, které si musíte sami zajistit (možno už teď). Mají omezený počet pokojů, proto nečekejte! Detaily a kontakt na paní vedoucí ubytovny naleznete ZDE.

STORNOVACÍ PODMÍNKY: pokud účast na kurzu zrušíte do 31. 7. 2023, dostanete zpět 100% platby. Po tomto datu, dostanete zpět pouze 50%. Pokud účast zrušíte 3 dny a méně před kurzem, platba se nevrací. V tomto případě můžete použít platbu jako kredit na kurzy v dalším roce. Ubytovna má své vlastní stornovací podmínky, které si můžete přečíst v závazné objednávce.

========================================================

Level 1: Fundamentals

Level 1: Fundamentals, první rok certifikačního programu, právě proběhl vůbec poprvé v Praze. Osm nadaných žen úspěšně složilo všechny praktické a písemné zkoušky (a je jich dost!) a jsou připraveny šířit energetickou medicínu po celé Evropě. Pět z nich je z ČR, jedna z Itálie, jedna z Německa a jedna až z Rumunska! Zde je naše společné foto z posledního kurzu Fundamentals v únoru 2023. Velké díky také mé asistentce Stáni až z dalekého Oregonu!
Další cyklus Fundamentals se uskuteční pravděpodobně už přístí rok (2024).Level 2 Certification Traning je pak k dispozici v USA a v Londýně. Po absolvování Level 2 a složení závěrečné certifikační zkoušky se člověk stane certifikovaným praktikantem energetické medicíny a může být uveden na seznamu certifikovaných praktikantů na webových stránkách Donny Eden.

=====================================================================================================================

Dona Eden a její organizace Innersource má k dispozici několik kurzů online (v angličtině). Klikněte na kterýkoli z odkazů níže, pokud chcete více informací nebo se zaregistrovat:

Simple Techniques 60-ti minutový kurz zdarma

The Essentials of Energy Medicine 12-ti týdenní kurz online

Becoming Radiant 7-týdenní kurz online

Pokud byste rádi dostávali elektronické novinky přímo od Donny Eden, zapište se do její e-mailové databáze ZDE

Becoming Radiant

======================================================================================================================


Fotografie z kurzu v Hradci Králové - srpen 2021:Fotografie z kurzu v Ostravě-Porubě (22.-23. 8. 2020):


Moc děkuji všem zúčastněným za skvělou atmosféru!Zde je ukázka, jak hodnotí náš kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutka
V minulých letech se kurzy uskutečnily v Praze, v Olomouci, Hradci Králové a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice. Zde je několik fotografií z kurzů.

PRAHA


Horní HolčoviceOlomoucZákladní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií ze základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]