HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2022


Jsem velice rádi, že se nám podařilo zajistit prostory pro základní a praktický kurz. Letos budou kurzy v Beskydech, a to ve Frýdlantu nad Ostravicí! Frýdlant se nachází v údolí mezi Ondřejníkem a Lysou horou. Pokud máte rádi hory, přijeďte na několik dní a udělejte si spolu s kurzem i malou dovolenou! Těšíme se na vás!

Základní kurz: 27. 8. 2022
Praktický kurz: 28. 8. 2022

Pokud jste se zúčastnili kurzů v minulosti, můžete si je zopakovat za poloviční cenu. Registrační link je zde (některé kolonky jsou anglicky, ale většina je česky).

Registrace

Více detailů na přiloženém letáčku:UBYTOVÁNÍ: je možno přespat v prostorách kurzu, na své vlastní podložce. Sprcha a kuchyňka jsou k dispozici.
Pokud chcete pohodlnější ubytování, podívejte se na odkaz ZDE. Tato malebná chaloupka v podlesí je také k pronájmu celoročně.
========================================================Level 1: Fundamentals


ENGLISH

Level 1: Fundamentals will take place in Prague starting June 2022 and will be in ENGLISH.

Class dates:

CLASS 1: June 2-5, 2022
CLASS 2: August 18-21, 2022
CLASS 3: October 27-30, 2022
CLASS 4: February 2-5, 2023


You can reserve your spot already now by paying $350 deposit at the top of this page: Level 1 Fundamentals and choosing "Click Here To Reserve Your Spot". The deposit is due by 31.3.2022 and is refundable till one day before the start of Class 1. The deposit will be applied towards your Class 4 tuition. Tuition for Class 1 is due 30. 4. 2022, one month before Class 1 starts.

Registration for Class 1 is now open, just click the button below:

Register Now

Students will use an online learning platform called EEM Central, where they submit their written exams and access all the digital class materials. Additional class material is required and can be viewed and purchased HERE. Once you register and pay full tuition, you will receive a 30% discount coupon to purchase required class material from the Innersource website.

Accommodation is available at Toulcuv dvur for 350 CZK per person/night in 3-bed rooms and is on first come, first served basis. Breakfast buffet is available for 105 CZK. Lunches are included and vegetarian options are available. All accommodation and meal options are part of registration form.

We are not able to provide massage tables for hands-on practice, therefore if you have one and can bring it, we would appreciate!

ČESKY

Level 1: Fundamentals, první rok certifikačního programu, se uskuteční již tento rok (2022) v Praze. Již nyní mám několik zájemců z okolních států a proto kurz bude celý v angličtině (s možným krátkým shrnutím v písemné formě česky). Všechny materiály ke kurzu jsou anglicky, včetně manuálu, různých formulářů a také online studentská platforma EEM Central. Součástí každého ze 4 kurzů je písemná a praktická zkouška, která bude online a obě mohou být česky.

Termíny kurzů (pro úspěšné absolvování celého roku Fundamentals se musíte zúčastnit všech):

Kurz 1: 2. - 5. června, 2022
Kurz 2: 18. - 21. srpna, 2022
Kurz 3: 27. - 30. října, 2022
Kurz 4: 2. - 5. února, 2023


Toulcův dvůr ubytovává na třílůžkových pokojích a pro kurz máme zarezervováno několik pokojů. Pokud se pokoje naplní, další možnost ubytování je v blízkém penzionu Rosa nebo v hotelu Selský dvůr. Podle současného ceníku stojí jedna noc v Toulcově dvoře 350 Kč za osobu při 3 lidech na pokoji. Snídaně je formou švédského stolu a je možno objednat předem za 105 Kč na den. Oběd je v ceně kurzu a je možnost objednat vegetariánské jídlo (vše je možno vybrat v registračním formuláři).

Nejprve si zarezervujte místo na kurzech platbou zálohy 350 USD (stačí kliknout na tento odkaz Level 1 Fundamentals a pak "Click Here To Reserve Your Spot"). Kvůli ubytovacím podmínkám a termínům potřebuji, aby zájemci o Fundamentals kurzy zaplatili zálohu do 31.3. 2022. Tato záloha se pak odečte od ceny 4. kurzu. Plná cena za první kurz pak musí být zaplacena do 30. 4. 2022 (měsíc před začátkem kurzu).
Pozn. k ceně: cenu bohužel neurčuji já, ale Innersource, proto nejsem schopná poskytovat žádné slevy.

Registrace na Kurz 1 je již otevřena, stačí kliknout níže:

Registrace zde

Po zaplacení prvního kurzu vám zašlu kupón na 3o% slevu k nákupu požadovaných studijních materiálů ke kurzu, k vidění ZDE. Knihu Energetická medicína můžete mít samozřejmě v češtině. Video Energies of Love dostanete zdarma při zápisu na kurz, pokud se zaregistrujete do 18. 4. 2022.


Součástí kurzů je rozsáhlá praktická část, pro kterou jsou nejvhodnější masážní lehátka. Pokud máte masažní lehátko a můžete ho na kurz přivézt, budeme vám velmi vděční.

Level 2 Certification Traning je pak k dispozici v USA a v Londýně. Po absolvování Level 2 a složení závěrečné certifikační zkoušky se člověk stane certifikovaným praktikantem energetické medicíny a může být uveden na seznamu certifikovaných praktikantů na webových stránkách Donny Eden.ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

Je mi velkou ctí být pozvaná a vystoupit v online kongresu Zdraví ženy koncem října, na které vystoupí mnoho dalších zajímavých osobností. Pokud zakoupíte jejich balíček, dostanete 20% slevu na základní kurz energetické medicíny příští léto.=====================================================================================================================

Dona Eden a její organizace Innersource má k dispozici několik kurzů online (v angličtině). Klikněte na kterýkoli z odkazů níže, pokud chcete více informací nebo se zaregistrovat:

Simple Techniques 60-ti minutový kurz zdarma

The Essentials of Energy Medicine 12-ti týdenní kurz online

Becoming Radiant 7-týdenní kurz online

Pokud byste rádi dostávali elektronické novinky přímo od Donny Eden, zapište se do její e-mailové databáze ZDE

Becoming Radiant

======================================================================================================================


Fotografie z kurzu v Hradci Králové - srpen 2021:Fotografie z kurzu v Ostravě-Porubě (22.-23. 8. 2020):


Moc děkuji všem zúčastněným za skvělou atmosféru!Zde je ukázka, jak hodnotí náš kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutka
V minulých letech se kurzy uskutečnily v Praze, v Olomouci, Hradci Králové a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice. Zde je několik fotografií z kurzů.

PRAHA


Horní HolčoviceOlomoucZákladní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií ze základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]