HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2022


Základní kurzy energetické medicíny se plánují a hned, jak budeme mít datum a zajištěné prostory, dozvíte se to zde!

Level 1: Fundamentals, první rok certifikačního programu, se uskuteční již příští rok (2022) v Praze! Mám zamluvené prostory v Toulcově dvoře poblíž Hostivařské přehrady. Zde jsou detaily kurzu Level 1 Fundamentals včetně ceny, časového rozvrhu a možnosti ubytování.
Registrace bude k dispozici začátkem roku 2022 na této stránce. Již teď si můžete zarezervovat místo na kurzu platbou zálohy (stačí kliknout na tento odkaz Level 1 Fundamentals a pak "Click Here To Reserve Your Spot").

Pokud se zaregistrují studenti pouze z ČR a Slovenska, kurz bude v češtině. Nicméně znalost angličtiny je nutná, neboť všechny materiály ke kurzu jsou anglicky, včetně obsáhlých manuálů, různých formulářů a také online studentská platforma EEM Central. Pokud se zaregistrují i studenti z okolních států, bude kurz v angličtině. Je potřeba aspoň 6 studentů, aby se kurz konal.

Level 2 Certification Traning je pak k dispozici v USA a v Londýně a ten už je celý pouze anglicky. Po absolvování Level 2 a složení závěrečné certifikační zkoušky se člověk stane certifikovaným praktikantem energetické medicíny a může být uveden na seznamu certifikovaných praktikantů na webových stránkách Donny Eden.

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

Je mi velkou ctí být pozvaná a vystoupit v online kongresu Zdraví ženy koncem října, na které vystoupí mnoho dalších zajímavých osobností. Pokud zakoupíte jejich balíček, dostanete 20% slevu na základní kurz energetické medicíny příští léto.=====================================================================================================================

Dona Eden a její organizace Innersource má k dispozici několik kurzů online (v angličtině). Klikněte na kterýkoli z odkazů níže, pokud chcete více informací nebo se zaregistrovat:

Simple Techniques 60-ti minutový kurz zdarma

The Essentials of Energy Medicine 12-ti týdenní kurz online

Becoming Radiant 7-týdenní kurz online

Pokud byste rádi dostávali elektronické novinky přímo od Donny Eden, zapište se do její e-mailové databáze ZDE

Becoming Radiant

======================================================================================================================


Fotografie z kurzu v Hradci Králové - srpen 2021:Fotografie z kurzu v Ostravě-Porubě (22.-23. 8. 2020):


Moc děkuji všem zúčastněným za skvělou atmosféru!Zde je ukázka, jak hodnotí náš kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutka
V minulých letech se kurzy uskutečnily v Praze, v Olomouci, Hradci Králové a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice. Zde je několik fotografií z kurzů.

PRAHA


Horní HolčoviceOlomoucZákladní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií ze základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]